Separātistiem neizdodas ieņemt Doņeckas lidostu

Komentāri
Separātistiem neizdodas ieņemt Doņeckas lidostu

Aizvadītajā naktī separātisti trīs reizes uzbrukuši Ukrainas karavīriem Doņeckas lidostā, Pavlopolē un Nikišinā. Kaujās izmantoti strēlnieku ieroči un zenītraķešu sistēma ”Grad”, tomēr uzbrucēji nav guvuši panākumus un Ukrainas karavīri ir veiksmīgi atvairījuši uzbrukumus.

Ukrainas varas iestādes tomēr ziņo, ka uzbrukumos ukraiņu karavīri zaudējuši divus cilvēkus. Par zaudējumiem separātistu rindās ziņu nav.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Ukrainas brīvprātīgo bataljona ”Donbass” komandieris Semens Semčenko, komentējot nepārtrauktos separātistu uzbrukumus Doņeckas lidostai, norādījis, ka lidostas ēka un teritorija ir kļuvusi par sava veida simbolu Ukrainas armijas cīņai pret separātistiem reģionā. Taču viņš nenoliedz, ka lidostai ir arī ārkārtīgi liela stratēģiskā nozīme. ”Lidostā Ukrainas armija varēs nosēdināt savus lidaparātus. Lai arī daļa skrejceļu pašlaik ir izpostīti, tomēr tos iespējams salabot. Lai pilnībā iznīcinātu lidostu, ir jāveic ārkārtīgi vērienīgi spridzināšanas darbi, kas separātistiem pašlaik nav pa spēkam, jo ukraiņu karavīri vēl arvien veiksmīgi notur lidostu.”

Tikmēr sociālajos tīklos aizvien biežāk parādās ziņas, ka pat krievu algotņi – elitāru kaujas vienību karavīri ļoti nelabprāt iesaistās cīņās par lidostu, jo separātistu komandieru kauju vadīšanas prasmes esot ļoti kritiski vērtējamas.  ”100 cilvēku sastāvā gribējām ieņemt lidostu. Pēc apšaudes palikām 60. Komandieri lika mums palikt vienā no termināliem, taču, ņemot vērā apstākļus, nepaklausījām pavēlei. Un ļoti labi – pēc brīža pāri minētajām terminālim sāka birt mīnmetēju lietus. Stāvējām netālu un apskāvāmies, jo palikām dzīvi,” sociālajos tīklos raksta kāds krievu algotnis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl