Separātisti turpina apšaudes, trāpījuši pasažieru autobusam

Komentāri
Separātisti turpina apšaudes, trāpījuši pasažieru autobusam
Foto: REUTERS/SCANPIX

No Ukrainas austrumiem pienāk ziņas par apšaudēm starp prokrieviskajiem separātistiem un Ukrainas valdības spēkiem, neņemot vērā to, ka kopš 5. septembra ir spēkā vienošanās par pamieru starp Kijevu un Maskavu. Šāviņš trāpījis arī pasažieru autobusam.

Prokrieviskie separātisti otrdien apšaudījuši Ukrainas armijas pozīcijas vairākos apdzīvotajos punktos – Doņeckā, Petrovskas rajonā, separātistu raidīts šāviņš trāpījis pasažieru autobusā, nogalinot vienu cilvēku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tikmēr Ukrainas karavīri ievēro uguns pārtraukšanas režīmu, lai nepārkāptu Ukrainas prezidenta pamiera plānu, ziņo Ukrainas mediji. Savukārt prokrieviskie separātisti, ignorējot pamieru, pēdējo divu dienu laikā arvien intensīvāk apšauda Doņeckas lidostu un citas Ukrainas spēku pozīcijas.

Krievijas valdība gatavo augsni Ukrainas scenārija realizācijai Baltijas valstīs, izplatot paziņojumus, ka Latvijā, Lietuvā un Igaunijā slikti izturas pret krieviem un ka Maskava ir spiesta šajos apstākļos aizsargāt šos “krievu pasaules” pārstāvjus, brīdina pazīstamais amerikāņu analītiķis un eksperts bijušās PSRS lietās Pols Goubls.

ASV valsts sekretāra padomnieks un Centrālās izlūkošanas pārvaldes (CIP) analītiķis Goubls norāda uz Krievijas Ārlietu ministrijas (ĀM) pilnvarotā cilvēktiesību, demokrātijas un likuma varas jautājumos Konstantīna Dolgova nesenajiem izteikumiem.

Goubls Dolgova paziņojumus raksturo kā satraucošus, jo tie parāda, ka Maskava pastiprina centienus nomelnot Baltijas valstis un provocēt iespējamas nesaskaņas šajās valstīs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl