Šausmu stāsti par it kā izvarotu pusaudzi… Krievijas propagandas izplatītāji izmanto bēgļu krīzi Eiropā

0 Komentāru

Krievijas propagandas veicinātāji izmanto bēgļu krīzi, lai dramatizētu patvēruma meklētāju sadursmes un konfliktsituācijas ar Eiropas sabiedrību, vēsta raidījums “Melu teorija”.

Krievija bombardē civilos objektus, lai vēl vairāk veicinātu bēgļu straumi, uzskata jaunievēlētais ASV senators Džons Makeins. Pēc viņa domām, Krievija speciāli bombardē maiznīcas vai slimnīcas, lai palielinātu bēgļu krīzi un izmantotu to kā ieroci pret NATO un Eiropas Savienību,” uzskata senators.

To, ka Krievija bēgļus izmanto, lai sašķeltu Eiropu un noskaņotu iedzīvotājus pret valdībām, savos gada pārskatos minējuši vairākas Austrumeiropas drošības iestādes. Par to runājuši arī Vācijas politiķi. Šoreiz “Melu teorijā” par to, kā Krievija tukšā vietā uzpūš šausmu burbuli Rietumu sabiedrībā.

NATO spēku komandieris Eiropā Filips Bredlovs, uzrunājot politiķus Vašingtonā, paziņojis, ka civilo objektu bombardēšana Sīrijā ir veids, kā radīt masveida un ilgstošu cilvēku vilni, kas pieprasa pārtiku, glābiņu un drošību. Eiropā šie cilvēki rada konfliktsituācijas ar vietējo sabiedrību. Un tieši ar šo sadursmju dramatizēšanu Krievijas propagandas aparāts nodarbojas.

Viens no piemēriem – stāsts par Berlīnē it kā izvarotu 13 gadīgu meiteni Līzu. Viņas vecāki paziņoja, ka meitene ir 30 stundas turēta imigrantu gūstā un izvarota. Krievu diaspora Vācijā un Ķelnē rīkoja plašas pretimigrantu demonstrācijas, to atspoguļošanai pieslēdzās lielākie Krievijas kanāli.

0 Komentāru