Komentāri
Šausmas Somijā – pie restorāna nošauj pilsētas domes priekšsēdētāju un divas žurnālistes

Somijas pilsētā Imantrā, kas atrodas netālu no Krievijas robežas, naktī uz svētdienu notikusi apšaude restorānā, kurā nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja, kā arī divas žurnālistes.

Šāvējs ir 23 gadus vecs vīrietis, kurš atklāja uguni brīdī, kad trīs sievietes nāca ārā pa restorāna “Vuoksenvahti” durvīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā, atsaucoties uz policijas teikto, vēsta vietējais laikraksts “Yle”, pagaidām nav zināms par slepkavas motīviem, tomēr netiek izslēgta iespēja, ka viņš savus upurus izvēlējies nejauši.

Foto

Tāpat tiek ziņots, ka bise, kas izmantota uzbrukumā, bijusi licencēta, tomēr tā nav piederējusi šāvējam. Policisti izsaukumu uz restorānu saņēmuši neilgi pēc pusnakts un turpat viņiem izdevies aizturēt arī vīrieti, kurš nav pretojies.

Sīkāka informācija par viņa personību pagaidām nav zināma.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl