Komentāri
Šausmas Somijā – pie restorāna nošauj pilsētas domes priekšsēdētāju un divas žurnālistes

Somijas pilsētā Imantrā, kas atrodas netālu no Krievijas robežas, naktī uz svētdienu notikusi apšaude restorānā, kurā nogalināta pilsētas domes priekšsēdētāja, kā arī divas žurnālistes.

Šāvējs ir 23 gadus vecs vīrietis, kurš atklāja uguni brīdī, kad trīs sievietes nāca ārā pa restorāna “Vuoksenvahti” durvīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā, atsaucoties uz policijas teikto, vēsta vietējais laikraksts “Yle”, pagaidām nav zināms par slepkavas motīviem, tomēr netiek izslēgta iespēja, ka viņš savus upurus izvēlējies nejauši.

Foto

Tāpat tiek ziņots, ka bise, kas izmantota uzbrukumā, bijusi licencēta, tomēr tā nav piederējusi šāvējam. Policisti izsaukumu uz restorānu saņēmuši neilgi pēc pusnakts un turpat viņiem izdevies aizturēt arī vīrieti, kurš nav pretojies.

Sīkāka informācija par viņa personību pagaidām nav zināma.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl