Komentāri
Saūda Arābijas lidmašīnas bombardē Jemenas galvaspilsētas lidostu
Foto: LETA

Saūda Arābijas vadītās koalīcijas kara lidmašīnas sestdien sabombardējušas Jemenas galvaspilsētas Sanas starptautisko lidostu, ziņo aculiecinieki.

Lidostas skrejceļam trāpījušas divas raķetes un uzlidojums noticis dienu pēc tam, kad valsts civilās aviācijas dienests paziņoja, ka uz laiku atvērs iepriekšējos uzlidojumos cietušo lidostu, lai varētu uzņemt humāno palīdzību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Pirms tam sestdien lidmašīnas veica uzlidojumu netālajai aviobāzei, bet naktī intensīvi bombardēja huti nemiernieku pozīcijas viņu ziemeļu bastionā Sadā.

Saūda Arābija piektdien paziņoja, ka no 12.maija Jemenā noteiks pamieru, taču solījusi pastiprināt triecienus nemierniekiem, kurus tā apsūdz uzbrukumu sarīkošanā karalistē.

Saūda Arābija un astoņas citas sunnītu arābu valstis bombardē Irānas atbalstīto šiītu huti kaujinieku pozīcijas Jemenā kopš marta beigām, kad Jemenas prezidents Abedrabo Mansurs Hadi bija spiests bēgt uz Saūda Arābiju.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl