2 komentāri
Satraucoši! Eiropā ir vismaz 3,7 tūkstoši cilvēku, kas varētu būt saistīti ar islāma radikāļiem
AFP/LETA

Eiropola datubāzē ir vismaz 3,7 tūkstoši cilvēku, kuri tiek turēti aizdomās par radikālu islāmu, kas visā Eiropā un ārpus tās saistās ar terorismu, otrdien, 26. janvārī, pauda Eiropola direktors Robs Veinvraits (Rob Wainwright).

Tāpat Eiropola rīcībā esošā informācija liecina, ka kopumā Daesh pievienojušies pieci tūkstoši cilvēku, kuru saknes ir Eiropā vai kuri ir Eiropas Savienības valstu pilsoņi, pauda Veinvraits.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Atbildot uz jautājumu, kā viena gada laikā Parīzē varēja notikt vairāki asiņaini teroristu uzbrukumi, Eiropola direktors pauda, ka Daesh ir “labi finansēta, labi trenēta grupa”. “Ir pieci tūkstoši Eiropas pilsoņu, kas iesaistās Daesh, un nav iespējams novērot visus aizdomās turētos 24 stundas diennaktī,” pauda Veinvraits.

Viņš arī atzina, ka patlaban “satraucošs ir veids, kādā pārvietojas un darbojas islāma radikāļi”, tādēļ būtu nepieciešama lielāka lokāla kontrole atsevišķās Eiropas Savienības valstīs.

Eiropols ir Eiropas Savienības (ES) tiesībaizsardzības aģentūra, kas palīdz ES dalībvalstīm cīnīties pret smagiem starptautiskiem noziegumiem un terorismu.

TOP komentāri

 • Visvaldis Vansovics
  0 0 0

  Visvaldis Vansovics

  Ja ir tāda informācija,ir zināmi kas tie ir, vai nav iespējas viņus arestēt un neitralizēt? Nāves sodus par šādām teroristiskām darbībām piespriež arī aizmuguriski un ir arī cilvēki kas to izdara.
 • Marija Gabreme
  0 0 0

  Marija Gabreme

  Tā ir diagnoze : tiem ļautiņiem nauda un karjēra dārgāka par visu pasaulē : par savu tautu, par cilvēkmīlestību, par Dievu, par pašcieņu, par savu paša dzīvību. Es teiktu tā, ka tie nav baltie cilvēki- āriji. Mēs nekad tādi neesam bijuši un nekad nebūsim. Nodevējiem asinis ir pelēkas....

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl