Satrakojies psihiatrijas slimnīcas pacients Valgā uzbrūk 12 cilvēkiem

Komentāri

Nepatīkams incidents tepat Latvijas pierobežā, Igaunijas pilsētā Valgā. Tur kāds satrakojies psihiatrijas nodaļas pacients uzbrucis 12 cilvēkiem.

Saķeršanās notika vakar vakarā, Valgas slimnīcā. Kāds pacients sācis pretoties psihiatrijas nodaļas darbiniekiem – sitis ar dūrēm un skrāpējis. Ievainojumus, tostarp pat smadzeņu satricinājumus, guva pavisam 12 cilvēki, līdz policijai izdevās vīrieti sagūstīt.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Kad policija ieradās Valgas slimnīcā, viņi redzēja agresīvu vīrieti, kurš bija iesitis vairākiem cilvēkiem. Nācās iejaukties un izmantot fizisku spēku un rokudzelžus. Vēlāk mediķi palīdzēja atgūt kontroli pār situāciju,” stāsta aculiecinieks.

Kas izsaucis vīrieša aso reakciju, tā arī nav zināms. Tā kā pacientam bijuši garīga rakstura traucējumi, viņš tagad pārvietots uz Tartu Universitātes psihiatrisko klīniku. Tikmēr Valgā darbs atgriezies ierastajās sliedēs.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl