Sanktpēterburgā valda satraukums un haoss! FOTO un VIDEO no notikuma vietas

2 komentāri

Vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien noticis sprādziens, kurā nogalināti vismaz desmit cilvēki, bet vēl vismaz 50 cilvēki ievainoti.

Sākotnēji tika saņemtas pretrunīgas ziņas par vienu vai par diviem sprādzieniem, kas notikuši uz vienas no Sanktpēterburgas metro līnijām, taču Krievijas izmeklēšanas komiteja oficiāli paziņojusi, ka bijusi tikai viena eksplozija.

Savukārt Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja apstiprinājusi, ka sprādziens noticis uz tā dēvētās zilās līnijas pie Stacijas “Sadovaja”, vilcienam veicot pārbraucienu starp stacijām “Tehnoloģiskais institūts” un “Sennaja laukums”.

Tajā pašā laikā tiek ziņots, ka metro atrasts vēl viens neeksplodējis spridzeklis. Tas uziets stacijā “Sacelšanās laukums”, un to sapieri sākuši neitralizēt.

 

Šobrīd visa Sanktpēterburgas metro sistēma ir slēgta un visi tajā esošie cilvēki ir evakuēti.

Tikmēr viss virszemes transports darbojas, un pasažieru pārvadājumi ir bezmaksas. Tajā pašā laikā aculiecinieki stāsta, ka pēc sprādziena strauji pieaugusi maksa par taksometru pakalpojumiem.

Vienlaikus tiek saņemtas ziņas par lieliem satiksmes sastrēgumiem.

Saskaņā ar sākotnējām ziņām metro eksplodējis vilciena trešajā vagonā atstāts pašizgatavots spridzeklis, un Krievijas mediji vēsta, ka tas neesot bijis terorista pašnāvnieka uzbrukums.

Sprādziens notika brīdī, kad vilciens bija atgājis no stacijas un sastāvs daļēji jau atradās tunelī.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins “terorismu” jau nosaucis par galveno izmeklēšanas versiju.

Maskavas transporta sistēmā īstenoti pastiprināti drošības pasākumi, tostarp tiek veikta pastiprināta pasažieru pārbaude.

Izskanējušas ziņas, ka slēgta arī Sanktpēterburgas Pulkovas lidosta, un visi ienākošie avioreisi tiek novirzīti uz Maskavu.

Tomēr vēlāk pati lidosta noliedza ziņas par slēgšanu, vienlaikus apstiprinot, ka tiekot īstenoti stingri drošības pasākumi un tiek veikta pastiprināta pasažieru un viņu bagāžas pārbaude.

TOP komentāri

  • ...
    +2 +2 0

    ...

    Pilna pasaule ar psihopātiem. Mūsu laiku viena no lielākajām sērgām.
    Nav un nevar būt attaisnojums šādai rīcībai.
  • Jānis

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl