Komentāri
Sankciju sarakstos iekļautie Krievijas deputāti atraduši veidu, kā paviesoties Eiropā
FOTO: Flickr

Rietumvalstu noteikto sankciju sarakstos iekļautie Krievijas Valsts domes deputāti atraduši veidu, kā nodrošināt sev iespēju paviesoties Eiropas Savienībā (ES), vēsta Krievijas mediji.

Krievijas Valsts dome veikusi izmaiņas Krievijas pastāvīgo delegāciju sastāvā Eiropas organizācijās, iekļaujot tajās deputātus, pret kuriem noteiktas ES sankcijas.

Atrašanās oficiālajās delegācijās ļauj deputātiem iebraukt Eiropas Savienībā (ES), tādā veidā apejot noteikto aizliegumu.

Šādā kārtībā Eiropā varēs viesoties Valsts domes spīkers Sergejs Nariškins, viņa vietnieks Sergejs Žeļezņaks un Maskavas mēra kandidāts Mihails Degtarevs.

Valsts dome pirmdien Eiropas Drošības un sadarbības organizācijas (EDSO) pastāvīgās pārstāvniecības delegācijā iekļāva Leonīdu Slucki, pret kuru sankcijas noteikusi ES, ASV un Kanāda, savukārt Krievijas un Eiropas Savienības parlamentārās sadarbības komitejā iekļauts Vadims Deņgins un Mihails Degtarevs, kam liegta iebraukšana ES un Kanādā. Visas izmaiņas veikta radikālā politiķa Vladimira Žirinovska vadītās liberāldemokrātiskās partijas frakcijas ietvaros.

Pagājušā nedēļā Krievijas Valsts domes delegācijā Eiropas padomes Parlamentārajā asamblejā (EPPA) iekļauts apakšpalātas spīkers Sergejs Nariškins un vicespīkers Sergejs Žeļezņaks.

Valsts domes starptautiskās sadarbības dienesta vadītājs Mihails Paškovs žurnālistiem skaidroja, ka ES sankcijās ir paredzēts izņēmums, kas ļauj “melnajā sarakstā” iekļautajām personām iebraukt bloka valstīs, ja tās ir saņēmušas starptautiskas organizācijas ielūgumu. Tāpat dalība parlamenta delegācijās automātiski ļauj darba darīšanās iebraukt ES teritorijā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl