Komentāri
Saniknoti Air France darbinieki ielaužas uzņēmuma galvenajā birojā
FOTO: SCANPIX

Simtiem saniknotu aviokompānijas Air France darbinieku šodien ielauzušies uzņēmuma galvenajā birojā, kur notika sanāksme par restrukturizāciju.

Vardarbīgais iebrukums pārtrauca sanāksmi, kurā tika apspriests darbavietu samazināšanas plāns. Tiek ziņots, ka Air France-KLM personāldaļas vadītājs ticis gandrīz nolinčots un viņam nācies pārrāpties pāri nožogojumam, lai aizmuktu.

Francijas un Nīderlandes aviokompānija plāno likvidēt 2900 darbavietas pēc pilotu atteikuma strādāt garākas stundas.

Air France-KLM, kas saskārusies ar aizvien sīvāku konkurenci, centusies pārliecināt pilotus, kuri gadā pelna līdz pat 250 000 eiro, lai viņi gadā, saņemot to pašu algu, vadot lidmašīnu, nolidotu par 1000 stundām vairāk.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl