Sakarā ar Briseles teroraktiem dažādās valstīs aizturēti jau 10 cilvēki

0 Komentāru
Sakarā ar Briseles teroraktiem dažādās valstīs aizturēti jau 10 cilvēki
EPA/LETA

Saistībā ar teroraktiem Briseles Zavantem lidostā un metro trīs dažādās valstīs drošības dienesti aizturējuši vēl desmit aizdomās turamos, ziņo BBC.

Septiņi cilvēki tika aizturēti Briselē, divi Vācijā un viens – Parīzē.

Jau vēstījām, ka patlaban turpinās izmeklēšana teroraktos Briselē, kuros gāja bojā 31 cilvēks un vēl vairāki desmiti tika ievainoti. Tikmēr ASV Valsts sekretārs Džons Kerijs nācis klajā ar paziņojumu, ka Islāma valsts, kas uzņēmusies atbildību par sarīkotajiem slaktiņiem, tiks “iznīcināta”.

Viens no Briseles teroristiem-pašnāvniekiem iepriekš bijis aizturēts Turcijā, bet tika deportēts uz Beļģiju

Turcijas prezidents Redžeps Tajips Erdogans paziņojis, ka viens no brāļiem teroristiem pašnāvniekiem Ibrahims el Bakrauī iepriekš tika aizturēts Turcijā un deportēts uz Beļģiju.  Erdogans arī paziņojis, ka par spīti Turcijas brīdinājumiem Beļģijas drošības dienesti viņu atbrīvojuši.

”Agrāk mums likās, ka terorisms ir tālu un mūs tas neskars”, atzīst Briseles iedzīvotājs

”Agrāk mums likās, ka terorisms ir tālu un mūs tas neskars. Atskatoties uz to, kas ir noticis šeit, – ir grūti noticēt. Mēs esam šeit, lai paustu atbalstu upuru tuviniekiem. Tagad ir skaidrs, ka tas var piemeklēt ikvienu no mums. Beļģija nekad vairs nebūs tāda kā iepriekš,” atzīst kāds Briseles iedzīvotājs Džaels.

Foto: sēras un drošības pasākumi Briselē

Video

0 Komentāru