Komentāri
Saistībā ar tūristu nogalināšanu Tunisijā arestēti deviņi cilvēki
FOTO: SCANPIX

Aizdomās par vakar, 18. martā, sarīkoto teroristu uzbrukumu Bardo muzejam Tunisijas galvaspilsētā Tunisā arestētas četras personas. “Drošības spēkiem izdevies arestēt četrus cilvēkus, kas ir tieši saistīti ar teroristu operāciju, un piecus, kas tiek turēti aizdomās par saistību ar teroristu grupējumu,” ziņo prezidenta birojs.

Uzbrukumā Tunisijas Nacionālajam Bardo muzejam trešdien tika nogalināts 21 cilvēks, tostarp 20 ārvalstu tūristi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Teroristi, kuri muzejā sāka šaut ar Kalašņikova automātiem, vēlāk nogalināti Tunisijas drošības spēku operācijā. Policija gan uzskata, ka viņiem varētu būt arī līdzzinātāji.

Amatpersonas norāda, ka asiņaino uzbrukumu, visticamāk, sarīkojis džihādistu grupējums Islāma valsts, lai gan atbildību par uzbrukumu līdz šim tā arī neviens nav uzņēmies.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl