Komentāri
Saistībā ar teroraktu Sanktpēterburgas metro aizturēta vēl viena persona no Vidusāzijas
Foto: AFP / LETA

Krievija turpina izmeklēt pirms divām nedēļām Sanktpēterburgas metro sarīkoto teroraktu. Saistība ar slaktiņu, kurā tika nogalināti 15, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku, aizturēta vēl viena persona.

1990. gadā dzimušais Abrors Azimovs ir jau devītā persona, kas aizturēta pēc sprādziena. Arī Azimovs, līdzīgi kā pārējie aizturētie, ir ieceļotājs no Vidusāzijas. Tikmēr Krievijas Federālais drošības dienests paziņojis, ka, lai novērstu kaujinieku mēģinājumus iekļūt Krievijā, steidzami nepieciešams pastiprināt imigrācijas kontroli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Cilvēki noliek ziedus Sanktpēterburgā

Krievijā kā viesstrādnieki no kādreizējām padomju Vidusāzijas republikām ieradušies miljoniem cilvēku. Krievijas drošības dienesti ziņo, ka daļa šo cilvēku ir mācīti un karojuši Sīrijā un Irākā. Atgādinām, ka izmeklēšanā atklājies, ka sprādzienu Sanktpēterburgas metro sarīkoja 22 gadus vecs Krievijas pilsonis Akbardžons Džalilovs. Viņš ir Kirgizstānā dzimis uzbeks.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl