Komentāri
Saistībā ar teroraktu Sanktpēterburgas metro aizturēta vēl viena persona no Vidusāzijas
Foto: AFP / LETA

Krievija turpina izmeklēt pirms divām nedēļām Sanktpēterburgas metro sarīkoto teroraktu. Saistība ar slaktiņu, kurā tika nogalināti 15, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku, aizturēta vēl viena persona.

1990. gadā dzimušais Abrors Azimovs ir jau devītā persona, kas aizturēta pēc sprādziena. Arī Azimovs, līdzīgi kā pārējie aizturētie, ir ieceļotājs no Vidusāzijas. Tikmēr Krievijas Federālais drošības dienests paziņojis, ka, lai novērstu kaujinieku mēģinājumus iekļūt Krievijā, steidzami nepieciešams pastiprināt imigrācijas kontroli.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto: Cilvēki noliek ziedus Sanktpēterburgā

Krievijā kā viesstrādnieki no kādreizējām padomju Vidusāzijas republikām ieradušies miljoniem cilvēku. Krievijas drošības dienesti ziņo, ka daļa šo cilvēku ir mācīti un karojuši Sīrijā un Irākā. Atgādinām, ka izmeklēšanā atklājies, ka sprādzienu Sanktpēterburgas metro sarīkoja 22 gadus vecs Krievijas pilsonis Akbardžons Džalilovs. Viņš ir Kirgizstānā dzimis uzbeks.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl