Komentāri
Saistībā ar sprādzienu Londonas metro aizturēts 18 gadus vecs jaunietis
Aizturētais tiek nopratināts, apsūdzības viņam nav izvirzītas. (AP/ LETA)

Lielbritānijas Kentas grāfistes policija saistībā ar piektdien, 15. septembrī, notikušo sprādzienu Londonas metro Duvrā aizturējusi 18 gadus vecu jaunieti.

Aizturētais tiek nopratināts, apsūdzības viņam nav izvirzītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādījis Londonas policijas komisāra vietnieks Neils Basu, šis arests uzskatāms par nozīmīgu. Pēc viņa teiktā, Lielbritānijā joprojām ir spēkā augstākais jeb kritiskais terorisma līmenis. Iespējamā sprādziena rīkotāja vai rīkotāju meklēšana turpinās.

Jau ziņots, ka Londonas metro Pārsonsgrīnas stacijā piektdien notika paštaisīta spridzekļa eksplozija metro vagonā, kurā cietuši vismaz 30 cilvēki. Policija notikušo klasificējusi kā teroraktu.

Kā stāstījuši aculiecinieki un redzams sociālajos tīklos ievietotajos attēlos, metro vagonā sprādzis plastmasas spainis, kas bijis ievietots maisiņā, un pēc tam uzliesmojis. Aculiecinieki ziņo, ka sprādziens radījis “uguns sienu” un tuvumā esošie cilvēki guvuši apdegumus un saelpojušies dūmus.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl