Komentāri
Saistībā ar sprādzienu Londonas metro aizturēts 18 gadus vecs jaunietis
Aizturētais tiek nopratināts, apsūdzības viņam nav izvirzītas. (AP/ LETA)

Lielbritānijas Kentas grāfistes policija saistībā ar piektdien, 15. septembrī, notikušo sprādzienu Londonas metro Duvrā aizturējusi 18 gadus vecu jaunieti.

Aizturētais tiek nopratināts, apsūdzības viņam nav izvirzītas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kā norādījis Londonas policijas komisāra vietnieks Neils Basu, šis arests uzskatāms par nozīmīgu. Pēc viņa teiktā, Lielbritānijā joprojām ir spēkā augstākais jeb kritiskais terorisma līmenis. Iespējamā sprādziena rīkotāja vai rīkotāju meklēšana turpinās.

Jau ziņots, ka Londonas metro Pārsonsgrīnas stacijā piektdien notika paštaisīta spridzekļa eksplozija metro vagonā, kurā cietuši vismaz 30 cilvēki. Policija notikušo klasificējusi kā teroraktu.

Kā stāstījuši aculiecinieki un redzams sociālajos tīklos ievietotajos attēlos, metro vagonā sprādzis plastmasas spainis, kas bijis ievietots maisiņā, un pēc tam uzliesmojis. Aculiecinieki ziņo, ka sprādziens radījis “uguns sienu” un tuvumā esošie cilvēki guvuši apdegumus un saelpojušies dūmus.

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

ASOCIĀCIJU TESTS! Mēs uzminēsim, kā Tu pavadīji vasaru!

Vasaru pārsvarā pavadīji siltās zeķēs, vērojot lietus lāses aiz loga, vai arī gluži pretēji – aktīvi sportojot brīvā dabā, pa vidu daudziem koncertiem un festivāliem? Godīgi aizpildi šo testu un skaties – vai mēs spēsim uzminēt, kāda patiesībā bija Tava vasara!

Lasi vēl