Komentāri
Saistībā ar Spānijas teroraktiem aizturēts ceturtais aizdomās turamais
Foto: LETA/AFP

Par saistību ar Spānijā notikušajiem teroraktiem piektdien aizturēts ceturtais aizdomās turamais, piektdien paziņoja policija.

“Saistībā ar pēdējās stundās Kambrilsā un Barselonā piedzīvotajiem notikumiem aizturēta ceturtā persona,” tviterī pavēstīja Katalonijas reģiona policija.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Spānijas Civilās aizsardzības aģentūra paziņojusi, ka divos teroraktos, ko ceturtdienas pēcpusdienā un agrā piektdienas rītā Katalonijā pastrādāja islāma ekstrēmisti, kopā cietuši vismaz 34 valstu pilsoņi.

Aģentūra pavēstīja tviterī, ka nogalināto un ievainoto vidū ir Austrālijas, Francijas, Ķīnas, Lielbritānijas, Mauritānijas, Nīderlandes, Pakistānas, Spānijas un Venecuēlas pilsoņi.

Zināms, ka starp bojāgājušajiem ir arī kāds Beļģijas pilsonis un divi Itālijas pilsoņi. Savukārt starp ievainotajiem ir 26 Francijas un 13 Vācijas pilsoņi. Kopā teroraktos nogalināti 14 cilvēki, bet vairāk nekā 100 ievainoti.

Kā jau ziņots, 13 cilvēki gāja bojā, kad ceturtdien terorista vadīts autofurgons ietriecās pūlī tūristu pārpildītā ielā Barselonā. Piektdien no gūtajiem ievainojumiem mirusi sieviete, kas cieta, kad teroristi automašīnā ietriecās pūlī jūras krasta promenādē Kambrilsas kūrortā, kas atrodas aptuveni 100 kilometrus uz dienvidiem no Barselonas.

Atbildību par Barselonā pastrādāto slaktiņu uzņēmies teroristiskais grupējums “Islāma valsts”.

Tikmēr ne tikai Barselonā, bet arī citviet tūkstošiem cilvēku izgājuši ielās un nolikuši ziedus pie Spānijas vēstniecības, tā demonstrējot solidaritāti ar teroraktos cietušajiem un pieminot teroristu upurus.

Foto:  Barselonas terorakta upuru piemiņa

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl