Komentāri
Saistībā ar iejaukšanās ASV prezidenta vēlēšanās lietu senātam nodoti Krievijas “Twitter” kontu nosaukumi
Foto: Reuters

ASV turpinoties izmeklēšanai par Maskavas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā, kompānija “Twitter” nodevusi ASV Senāta izmeklētājiem vairāk nekā 200 ar Krieviju saistītu “Twitter” kontu nosaukumus.

Sociālais tīkls bija identificējis un bloķējis ar Krieviju saistītus kontus, no kuriem izplatīta nepatiesa informācija par pērn notikušajām prezidenta vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāda rīcība sekoja pēc tam, kad kompānija “Facebook” bija veikusi līdzīgu izmeklēšanu un konstatējusi 450 kontus, no kuriem izplatīta nepatiesa informācija.

Plānots, ka pirmajā novembrī “Twitter” sniegs liecības Senāta Izlūkošanas komitejā. Liecināt aicināti ierasties arī pārstāvji no “Facebook” un “Google”.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl