Komentāri
Saistībā ar iejaukšanās ASV prezidenta vēlēšanās lietu senātam nodoti Krievijas “Twitter” kontu nosaukumi
Foto: Reuters

ASV turpinoties izmeklēšanai par Maskavas iejaukšanos ASV prezidenta vēlēšanu procesā, kompānija “Twitter” nodevusi ASV Senāta izmeklētājiem vairāk nekā 200 ar Krieviju saistītu “Twitter” kontu nosaukumus.

Sociālais tīkls bija identificējis un bloķējis ar Krieviju saistītus kontus, no kuriem izplatīta nepatiesa informācija par pērn notikušajām prezidenta vēlēšanām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šāda rīcība sekoja pēc tam, kad kompānija “Facebook” bija veikusi līdzīgu izmeklēšanu un konstatējusi 450 kontus, no kuriem izplatīta nepatiesa informācija.

Plānots, ka pirmajā novembrī “Twitter” sniegs liecības Senāta Izlūkošanas komitejā. Liecināt aicināti ierasties arī pārstāvji no “Facebook” un “Google”.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl