Komentāri

Spēcīga 7,6 ballu zemestrīce satricinājusi Čīles piekrasti. Dzīvību zaudējuši vismaz divi, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku. Cunami trauksmes dēļ evakuēti arī vairāk nekā seši tūkstoši  iedzīvotāju.

Aktuālā informācija liecina, ka spēcīgie pazemes grūdieni nodarījuši postījumus infrastruktūrai. Zemestrīcei sekojuši arī vairāki pēcgrūdieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni pusstundu pēc zemestrīces Čīles piekrasti sasniedza vairāk nekā divus metrus augsti viļņi, tādēļ reģionā izsludināta cunami trauksme un Čīles piekrastes zonas iedzīvotājiem pavēlēts nekavējoties evakuēties. Čīle ir viena no seismiski visaktīvākajām valstīm pasaulē.

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl