Komentāri

Spēcīga 7,6 ballu zemestrīce satricinājusi Čīles piekrasti. Dzīvību zaudējuši vismaz divi, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku. Cunami trauksmes dēļ evakuēti arī vairāk nekā seši tūkstoši  iedzīvotāju.

Aktuālā informācija liecina, ka spēcīgie pazemes grūdieni nodarījuši postījumus infrastruktūrai. Zemestrīcei sekojuši arī vairāki pēcgrūdieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni pusstundu pēc zemestrīces Čīles piekrasti sasniedza vairāk nekā divus metrus augsti viļņi, tādēļ reģionā izsludināta cunami trauksme un Čīles piekrastes zonas iedzīvotājiem pavēlēts nekavējoties evakuēties. Čīle ir viena no seismiski visaktīvākajām valstīm pasaulē.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl