Komentāri

Spēcīga 7,6 ballu zemestrīce satricinājusi Čīles piekrasti. Dzīvību zaudējuši vismaz divi, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku. Cunami trauksmes dēļ evakuēti arī vairāk nekā seši tūkstoši  iedzīvotāju.

Aktuālā informācija liecina, ka spēcīgie pazemes grūdieni nodarījuši postījumus infrastruktūrai. Zemestrīcei sekojuši arī vairāki pēcgrūdieni.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aptuveni pusstundu pēc zemestrīces Čīles piekrasti sasniedza vairāk nekā divus metrus augsti viļņi, tādēļ reģionā izsludināta cunami trauksme un Čīles piekrastes zonas iedzīvotājiem pavēlēts nekavējoties evakuēties. Čīle ir viena no seismiski visaktīvākajām valstīm pasaulē.

Foto

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl