Komentāri

Zemo cenu lidsabiedrības Ryanair gaisa kuģim nācies veikt ārkārtas nosēšanos Berlīnē, jo kārtību lidmašīnā traucēja piedzērušies tūristi no Lielbritānijas, atsaucoties uz Vācijas likumsargu pausto, vēsta pasaules mediji.

Berlīnē, kas nebija šā reisa galamērķis, kunga prātā esošie tūristi tika izsēdināti. Policisti stāsta, ka kāds līgavainis un viņa pieci draugi ar savu uzvedību esot apdraudējuši lidmašīnas drošību, un tādēļ pilots pieņēmis lēmumu gaisa kuģim mainīt kursu, lai satrakojošos vīriešus varētu izraidīt no lidmašīnas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Par šo “joku” vecpuišu ballītes dalībniekiem draud arī līdz 25 000 eiro sods.

Incidents noticis piektdien Ryanair reisā no Londonas uz Bratislavu.

Foto: Ryanair lidmašīnas Eiropā

Pieaug tūristu nedarbi! Visbiežāk soda par nokārtošanos sabiedriskās vietās

Tūristu skaits galvaspilsētā Rīgā atgriezies pirmskrīzes līmenī, par to liecina nevis viesnīcu peļņa, bet pašvaldības policijas noformētie pārkāpumu protokoli.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl