Saasinās situācija Ukrainas austrumos; miruši vēl vairāki ukraiņu karavīri

Komentāri

Aizvadītā diennakts jaunus upurus nesusi Ukrainas austrumos. Tumsas aizsegā atkal izcēlušās apšaudes. Krituši seši ukraiņu karavīri, vēl daudzi ievainoti. Pirmoreiz šonedēļ kara atsākšanos Donbasā komentējis Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Kā ierasts, viņš asins izliešanā vaino Ukrainas valdību. Savukārt Rietumos daudzi uzskata, ka šādi Kremlis pārbauda jaunā ASV prezidenta reakcijas spējas.

Trīs gadus ilgajā konfliktā Austrumukrainā vardarbība pēdējās dienās uzplaiksnījusi un kaujas starp Ukrainas armiju un prokremliskajiem kaujiniekiem saasinājušās. Apšaudēm Doņeckā pakļauti vairāki mierīgo iedzīvotāju dzīvojamo rajoni un kaujās krituši vēl seši ukraiņu karavīri. Līdz ar to šajā nedēļā bojāgājušo ukraiņu skaits ir vismaz 16. Miruši arī vismaz divi civiliedzīvotāji un vairāki ievainoti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Kopumā diennakts laikā Ukrainas karavīri reģistrējuši 114 apšaudes Donbasā. Saasinājuma epicentrā ir Avdijivkas pilsēta, kas atrodas Ukrainas spēku kontrolē. Abas puses vardarbības eskalācijā vaino viena otru, apsūdzot arī aizliegtu ieroču izmantošanā.

Tomēr Rietumu valstis un ANO nosodījušas Krievijas rīcību Austrumukrainā – ASV senators Džons Makeins vērsies pie prezidenta Donalda Trampa ar aicinājumu Ukrainai palīdzēt, jo uzskata, ka pašreiz Krievija ar šiem vardarbības uzliesmojumiem pārbauda Trampa reakciju.

Tests - ko tu zini par alus vēsturi?

Tests - ko tu zini par alus vēsturi? 4

Alus plūdi Londonā – vai tas maz ir iespējams? Izpildi testu par alus vēsturi, uzzini pārsteidzošus faktus un tiec pie sertifikāta! Neizpaliks arī balva.

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm

Ekskursijas, koncerti un degustācijas! “Aldaris” muzeju naktī startēs ar grandiozu programmu visām paaudzēm 1

Latvijas alus ražotājs ”Aldaris”, tāpat kā citus gadus, arī šogad Muzeju naktī vērs durvis apmeklētājiem. Turklāt šogad ”Aldaris” parūpējies par tiešām bagātīgu Muzeju nakts programmu, kas ir arī bērniem draudzīga, līdz ar ko paredzēta visām paaudzēm. Būs dažādas alus degustācijas, ekskursijas, iespaidīgi koncerti ar ”Labvēlīgo tipu” un ”Double Faced Eels”, kā arī konkursi un balvas.

Lasi vēl