Komentāri
Rumānijas valdība atceļ kritizēto dekrētu; iedzīvotāji ielās joprojām pieprasa valdības demisiju
Foto: AFP / LETA

Rumānijas valdība bloķējusi skandalozos likuma grozījumus, kas atceltu kriminālatbildību par amata noziegumiem. Vairums demonstrantu, kuri Bukarestes ielās protestēja gandrīz nedēļu, tomēr turpina pieprasīt valdības atkāpšanos.

Rumānijas premjers Sorins Grindeanu savā vakardienas uzrunā norādīja, ka nevēlas sašķelt rumāņu tautu. Šodien viņš sasauca valdības ārkārtas sēdi, lai atceltu iepriekš pieņemto ārkārtas dekrētu, kas mīkstina sodus par korupciju. Pēc apspriedes ar ministriem, grozījumi atcelti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Liela daļa protestētāju gan nepamet Bukarestes centrālās ielas. Vairums no viņiem norāda, ka paliks savās vietās, līdz viņiem vairs nebūs ne mazāko šaubu par līdzīgu likumu pieņemšanu. Tāpat liela daļa pieprasa valdības atkāpšanos. Tāda apmēra protesti Rumānijā nav piedzīvoti kopš komunisma krišanas 1989. gadā.

Foto: sabiedrības protesti Rumānijā

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl