Rumānijā turpinās vērienīgi protesti

Komentāri

Protesti ārpus Rumānijas valdības ēkas uzņēmuši iespaidīgus apgriezienus – šīs ir lielākās demonstrācijas valstī kopš komunistu režīma krišanas 1989. gadā.

Trešdienas, 1. februāra, vakarā Rumānijas galvaspilsētas Bukarestes ielas piepildīja vairāk nekā 200 tūkstoši cilvēku, protestējot pret valdības ārkārtas dekrētu, kas paredz apžēlot daudzus korupcijas noziegumus un mīkstināt sodu par to jau notiesātajiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vietējie uzskata, ka jaunievēlētā valdība tā cer paglābt savu ādu dažādos noziegumos.

Dekriminalizēta arī tāda dienesta stāvokļa ļaunprātīga izmantošana, kādēļ radušies aptuveni 40 tūkstošu eiro lieli zaudējumi.

Vairāki demonstranti meta pudeles, petardes un akmeņus uz drošības spēkiem, kas atbildēja ar asaru gāzi. Protesti vienlaikus notika arī vairākās citās Rumānijas pilsētās.

Foto!

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl