Romas pāvests Lieldienu misē nosoda negatīvu attieksmi pret bēgļiem

2 komentāri
Romas pāvests Lieldienu misē nosoda negatīvu attieksmi pret bēgļiem
FOTO: LETA

Romas katoļu pāvests Francisks svētdien Lieldienu misē asi nosodījis noraidošu attieksmi pret bēgļiem.

“Augšāmcēlušā Kristus Lieldienu vēsts (…) aicina mūs neaizmirst tos vīriešus un sievietes, kuri vēlas labāku nākotni, aizvien pieaugošo skaitu migrantu un bēgļu (…), kuri bēg no kara, bada, nabadzības un sociālās netaisnības,” no Svētā Pētera bazilikas balkona uzrunājot cilvēkus, kas bija sapulcējušies Svētā Pētera laukumā Vatikānā, norādīja Pāvests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņš arī pieminēja Sīrijas “ieilgušo konfliktu, kas diemžēl nes līdz iznīcību, nāvi, necieņu pret cilvēktiesībām” un pauda cerību, ka miera sarunas starp valdību un opozīciju, kurām paredzēts atsākties nākamnedēļ, dos pozitivus rezultātus.

TOP komentāri

 • Sandris
  0 0 0

  Sandris

  neko pielikt, ne atnemt, tiesa vien ir.. diemzel tiem, kuri sobriid atrodas "pie pults" valts iestades tas maz uztrauc.. jo vecaa korumpetibas plate skan tik ierasti un majigi ka kaut ko tagad nemt un mainit ir gandriz vai neiespejami. Paris paaudzem janomainas lidz "sabiedribas krejums" aizraksies lidz sapec celonim un sapratis ka ir nepieciesamas izmainas, papildinajumi likumos saistiba ar religisko brivibu un beglu statusu.
  To, ko merkele nosauca par soliderizesanos, sievietes Vacija sauc par izvarosanu.. tas pedejaus galiigi nost no temas, bet taa tomeer veelviena ne mazaak svariiga blakus paradiba, ar kuru, del begliem, musdienas sievietem nakas un NAKSIES musu meitaam saskarties..
 • Linda
  0 0 0

  Linda

  Es to nesauktu par negativu attieksmi,drizak par pasaizsardzibas instinktu.Vai tas kundzins nav spejis sasaistit tadus faktus,cik loti Eiropa mainijusies kops briza,kad tie argonauti nebeidzama straume saka pie mums ieplust,vins tiesam nekadu sakaribu neredz?
  Iespejams,ka tiesam neredz,jo dzivo cita realitate-smalkos apartamentos,ar apsardzi un nekada sasaiste ar argonautiem nenonak.Vins nelieto metro,neiet uz veikaliem,vini nedzivo vinam kaiminos, vinam nav bernu,tad varbut ari var tik miligi fleitet...
  Un jautajums,cik tas vatikans pats ir iesaistijies palidzibas sniegsana salasnam......

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl