Romas pāvests Francisks aicina ieklausīties bēgļu stāstos

Komentāri

Ar vēsturisku uzrunu ASV Kongresā uzstājies Romas pāvests Francisks, kurš aicinājis ASV palīdzēt bēgļiem, kā arī dot ieguldījumu cīņā pret klimata pārmaiņām.

Pāvests norādīja, ka pasaule šobrīd saskaras ar bēgļu krīzi, kāda nav pieredzēta kopš Otrā pasaules kara. Valstīm nevajadzētu apjukt bēgļu lielā skaita dēļ, bet drīzāk skatīties uz viņiem kā uz cilvēkiem un klausīties viņu stāstos, akcentēja pāvests.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Katoļu baznīcas galva arī aicināja meklēt drosmīgus un atbildīgus risinājumus, lai novērstu cilvēku radītās apkārtējās vides pasliktināšanās smagākas sekas, norādot uz klimata pārmaiņām.

Skaties foto:

Šodien viņš teiks vēl vienu uzrunu ANO mītnē Ņujorkā, arī tā nodēvēta par vēsturisku. Pāvesta vizīte ASV ir liels notikums, un tai seko līdzi lielākā daļa iedzīvotāju. Pāvests noslēgs savu vizīti, rīt Filadelfijā apmeklējot starptautisku katoļu ģimeņu festivālu.

Skaties video:

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl