Romas pāvests aicina cilvēkus saglabāt ticību

Komentāri
Romas pāvests aicina cilvēkus saglabāt ticību
Foto: AFP/LETA

Arī Romas pāvests Francisks Lieldienās pievērsies pasaules satricinājumiem – viņš aicina cilvēkus saglabāt ticību, par spīti kariem un naidam.

Pāvests aizlūdzis par tiem, kuri cieši no kara, bada un politiskās nestabilitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Lieldienu misi Svētā Pētera laukumā Vatikānā kopš agra rīta bija pulcējušies aptuveni 60 000 cilvēku. Lai nepieļautu terora uzbrukumus, tika veiktas stingras drošības pārbaudes. Misei sekoja pāvesta Lieldienu uzruna “Pilsētai un pasaulei”, ko viņš tradicionāli veltīja mieram pasaulē.

Francisks
Romas pāvests

Mūsdienu pasaules sarežģītajās un bieži dramatiskajās situācijās, lai augšāmcēlušais Kungs vada tos, kuri iestājas par taisnīgumu un mieru. Lai valstu līderiem viņš dod drosmi, kas nepieciešama, lai novērstu konfliktu izplatīšanos un apturētu ieroču tirdzniecību.

Pāvests nosodījis vakar notikušo sprādzienu, kas prasījis vairāk nekā simt cilvēku dzīvību netālu no Alepo Sīrijā, un pieminējis vairākas citas kara plosītas valstis, tai skaitā Jemenu, Irāku, Dienvidsudānu un Ukrainu.

Foto

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl