Romas pāvests aicina cilvēkus saglabāt ticību

Komentāri
Romas pāvests aicina cilvēkus saglabāt ticību
Foto: AFP/LETA

Arī Romas pāvests Francisks Lieldienās pievērsies pasaules satricinājumiem – viņš aicina cilvēkus saglabāt ticību, par spīti kariem un naidam.

Pāvests aizlūdzis par tiem, kuri cieši no kara, bada un politiskās nestabilitātes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Uz Lieldienu misi Svētā Pētera laukumā Vatikānā kopš agra rīta bija pulcējušies aptuveni 60 000 cilvēku. Lai nepieļautu terora uzbrukumus, tika veiktas stingras drošības pārbaudes. Misei sekoja pāvesta Lieldienu uzruna “Pilsētai un pasaulei”, ko viņš tradicionāli veltīja mieram pasaulē.

Francisks
Romas pāvests

Mūsdienu pasaules sarežģītajās un bieži dramatiskajās situācijās, lai augšāmcēlušais Kungs vada tos, kuri iestājas par taisnīgumu un mieru. Lai valstu līderiem viņš dod drosmi, kas nepieciešama, lai novērstu konfliktu izplatīšanos un apturētu ieroču tirdzniecību.

Pāvests nosodījis vakar notikušo sprādzienu, kas prasījis vairāk nekā simt cilvēku dzīvību netālu no Alepo Sīrijā, un pieminējis vairākas citas kara plosītas valstis, tai skaitā Jemenu, Irāku, Dienvidsudānu un Ukrainu.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl