Komentāri
Romas mērs spiests atkāpties, jo dzīrojis restorānos par valsts naudu
Foto: EPA / LETA

Romas mērs Ignacio Marino atkāpies amata, jo atklājies, ka viņš savus restorāna rēķinus apmaksājis no valsts līdzekļiem.

Pilsētas naudu viņš esot tērējis vīnam un vakariņām ar ģimeni un draugiem. Visas apsūdzības mērs gan ir noliedzis, taču vienlaikus piekritis atmaksāt 20 tūkstošus eiro un dažas stundas vēlāk arī paziņoja par savu atkāpšanos.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Dienas laikā vairāk nekā 100 cilvēku pulcējās pie Romas mēra biroja, pieprasot pilsētas galvas atkāpšanos. Šis nav vienīgais skandāls, kurā mērs bija iesaistīts. Marino bija aicināts atkāpties arī pagājušajā gadā, kad atklājās, ka viņš nav samaksājis par auto stāvvietu izmantošanu.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl