Rīts pēc traģēdijas Berlīnē: uzbrukuma aculiecinieki šausmās atceras notikušo

Komentāri

Vakar vakarā Berlīnē, kravas automašīnai iebraucot cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, dzīvību zaudējuši 12, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku.

Slaktiņa vietā šorīt paveras baiss skats. Rietumberlīnes centrā pie Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcas, tūristu iecienītajā Kurfirstendammas ielā, gulst ziedi un sveces.

Policija norobežojusi tuvāko apkārti un turpina darbu notikuma vietā.

Saistībā ar notikušo policija aizturējusi vīrieti, kurš, iespējams, vadījis Polijā reģistrēto kravas automašīnu. Aizturēts23 gadus vecs patvēruma meklētājs no Pakistānas.

Tikmēr notikušā aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīna pirms ietriekšanās pūlī palielinājusi ātrumu, un ar šausmām atceras notikušo.

”Man ir ļoti, ļoti bail. Es nezinu, vai kādreiz vēl varēšu justies droši Berlīnē,” stāsta aculieciniece.

Vēl kāda Ziemassvētku tirdziņa apmeklētāja stāsta: ”Es stāvēju pie Ziemassvētku tirdziņa ieejas, kad izdzirdēju skaļu troksni. Viss sāka brukt. Vēlāk es ieraudzīju, ka uz zemes guļ daudz cilvēku.’’

Tikmēr pēc Berlīnē notikušā uzbrukuma arī Francija pastiprinājusi drošības pasākumus savos Ziemassvētku tirdziņos.

Foto

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl