Rīts pēc traģēdijas Berlīnē: uzbrukuma aculiecinieki šausmās atceras notikušo

Komentāri

Vakar vakarā Berlīnē, kravas automašīnai iebraucot cilvēku pūlī Ziemassvētku tirdziņā, dzīvību zaudējuši 12, bet ievainoti vairāki desmiti cilvēku.

Slaktiņa vietā šorīt paveras baiss skats. Rietumberlīnes centrā pie Ķeizara Vilhelma piemiņas baznīcas, tūristu iecienītajā Kurfirstendammas ielā, gulst ziedi un sveces.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Policija norobežojusi tuvāko apkārti un turpina darbu notikuma vietā.

Saistībā ar notikušo policija aizturējusi vīrieti, kurš, iespējams, vadījis Polijā reģistrēto kravas automašīnu. Aizturēts23 gadus vecs patvēruma meklētājs no Pakistānas.

Tikmēr notikušā aculiecinieki stāsta, ka kravas automašīna pirms ietriekšanās pūlī palielinājusi ātrumu, un ar šausmām atceras notikušo.

”Man ir ļoti, ļoti bail. Es nezinu, vai kādreiz vēl varēšu justies droši Berlīnē,” stāsta aculieciniece.

Vēl kāda Ziemassvētku tirdziņa apmeklētāja stāsta: ”Es stāvēju pie Ziemassvētku tirdziņa ieejas, kad izdzirdēju skaļu troksni. Viss sāka brukt. Vēlāk es ieraudzīju, ka uz zemes guļ daudz cilvēku.’’

Tikmēr pēc Berlīnē notikušā uzbrukuma arī Francija pastiprinājusi drošības pasākumus savos Ziemassvētku tirdziņos.

Foto

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl