Komentāri
Rietumiem nav jābaidās no Krievijas, paziņo Putins
FOTO: SCANPIX

Krievija nav drauds Rietumiem, sestdien publicētajā intervijā apgalvojis Krievijas prezidents Vladimirs Putins, piebilstot, ka viņš atbalsta mieru Ukrainā.

“Vēlētos teikt, ka nav nepieciešamības baidīties no Krievijas,” intervijā itāliešu laikrakstam Corriere della Sera apgalvo Putins, noraidot nopietna konflikta iespēju ar NATO dalībvalstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Pasaule mainījusies tik lielā mērā, ka ļaudis pie veselā saprāta šodien nespēj iedomāties liela mēroga militāro konfliktu,” norāda Kremļa saimnieks. “Mums ir citas lietas, ko darīt, varu jums apliecināt.”

“Tikai slims cilvēks, un arī tad tikai miegā, var iedomāties, ka Krievija pēkšņi uzbruks NATO,” piebilst Putins, kurš nākamnedēļ gatavojas apmeklēt Itāliju.

Viņš intervijā apgalvo, ka Maskava vienīgi cenšoties sevi pasargāt no ārējiem draudiem.

Pievēršoties situācijai Ukrainā, kas pakļauta Krievijas militārajai agresijai, ko Maskava gan joprojām noliedz, Putins apsūdz Kijevu, ka tā nevēloties īstenot Minskas vienošanās nosacījumus un iesaistīties dialogā ar Maskavas atbalstīto tā dēvēto “tautas republiku” līderiem.

“Mēs vēlētos, lai šī vienošanās tiktu īstenota,” norāda Putins, apgalvojot, ka Kijevas pienākums esot piešķirt “autonomiju” Kremļa finansētajām un līdz zobiem apbruņotajām teroristu bandām, kas kontrolē daļu Ukrainas austrumu teritoriju.

“Pašpasludināto republiku līderi ir publiski paziņojuši, ka pie zināmiem nosacījumiem, tas ir, īstenojot Minskas vienošanos, viņi ir gatavi izskatīt iespēju sevi atzīt par Ukrainas sastāvdaļu,” norāda Krievijas prezidents.

“Domāju, ka šī pozīcija atzīstama par nopietnu sākotnējo nosacījumu, lai sāktu nopietnas sarunas,” piebilst Kremļa saimnieks, vienlaikus aicinot Eiropas Savienību (ES) sniegt Kijevai “lielāku finansiālo atbalstu”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl