Komentāri
Rietumeiropā gaisa temperatūra sasniegusi teju 40 grādus pēc Celsija
Foto: REUTERS/SCANPIX

Beļģijā gaisa temperatūra 2. jūlijā pietuvojās šīs valsts absolūtajam maksimālās gaisa temperatūras rekordam – 1947. gadā reģistrētajiem +38,8 grādiem pēc Celsija, savukārt Nīderlandē absolūtais karstuma rekords tika gāzts ar +38,6 grādiem pēc Celsija.

18 Eiropas valstīs šodien izsludināts brīdinājums par lielu karstumu. Tā vilnis būs jūtams Francijā, Vācijā, Itālijā, Zviedrijas dienvidos, Polijā un citās valstīs Centrāleiropā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lielu prieku par to pauduši saldējuma tirgotāji, taču tiem cilvēkiem, kuri jau strādā karstā vidē, piemēram, maiznieki un celtnieki, tas sola jaunus pārbaudījumus. Karstums Eiropā valda jau vairākas dienas.

Plašāk par to, kas aktuāls Latvijā un pasaulē – skaties LNT Ziņas divos! Tiešraide arī Skaties.lv!

Foto – Eiropā krīt karstuma rekordi!

Jau ziņojām, ka piektdien, 3. jūlijā, visā Latvijas teritorijā gaidāms īsti vasarīgs laiks – nekur gaisa temperatūra nenokritīsies zem +22 grādiem pēc Celsija, ziņo meteorologi. Vietām gaiss iesils līdz pat +31 grādam, bet galvaspilsētā temperatūra turēsies ap +27 līdz+29 grādiem. Mazliet vēsāks piekrastē – tur temperatūra sasniegs +22 līdz +25 grādus.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl