Komentāri

Trīs vadošās reitingu aģentūras pasaulē izplatījušas brīdinājumus, ka Krievijā strauji izsīkst naudas rezerves un pieaug budžeta deficīts.

Tāpat reitingu aģentūras norādījušas, ka cerības uz situācijas uzlabošanos neesot, ņemot vērā, ka naftas cenu kāpums nav gaidāms.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Britu medijs Telegraph norāda, ka liela daļa Krievijas naudas aiziet militārajiem tēriņiem. Pēdējos 20 gados Krievija šajā izdevumu grupā ir strauji apdzinusi visas Eiropas valstis, un izdevumi šim mērķim arī tagad tikai pieaug. Šādos apstākļos neesot brīnums, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins arvien vairāk atgriežas pie padomju laikos pārbaudītas vērtības – autoritāra vadības stila, ziņo britu prese.

Skaties video:

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl