Komentāri
Reisu atcelšanas skandāla dēļ ”Ryanair” amatu pamet operāciju vadības direktors

Reisu atcelšanas skandāla pārņemtās Īrijas zemo cenu aviokompānijas “Ryanair” operāciju direktors Maikls Hikijs atstās amatu.

“Ryanair” paziņojumā teikts, ka Hikijs “nolēmis atkāpties, un atstās amatu oktobra beigās”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Nākamajās trīs nedēļās viņš organizēti nodos savus pienākumus, savukārt “Ryanair” sāks procesu, lai atrastu un pieņemtu viņa pēcteci šajā amatā,” piebilsts paziņojumā.

“Ryanair” vadītājs Maikls O’Līrijs uzsvēris, ka Hikijs devis milzīgu ieguldījumu lidsabiedrības attīstībā. Hikijs sāka strādāt “Ryanair” 1988.gadā, 2000.gadā kļuva par tehnisko direktoru, bet 2014.gadā – par operāciju vadības direktoru.

Pagājušajā mēnesī “Ryanair” paziņoja, ka līdz martam būs spiesta atcelt 20 000 reisu, kopumā ietekmējot aptuveni 400 000 pasažieru ceļojumu plānus.

Mediji ziņo, ka “Ryanair” trūkst pilotu, jo vērā ņemamu skaitu pilotu pārvilinājusi konkurente – Norvēģijas zemo cenu lidsabiedrība “Norwegian Air Shuttle”. O’Līrijs šonedēļ nosūtījis vēstījumu aviokompānijas pilotiem, kurā solīts maksāt vairāk nekā piedāvā konkurenti un uzlabot darba apstākļus tuvāko sešu mēnešu laikā.

Lidsabiedrība arī atzinusi,, ka tā pieļāvusi haosu darbinieku atvaļinājumu plānošanā, un ka vēl šogad aviokompānijas pilotiem un stjuartiem jāpiešķir uzkrātie atvaļinājumi, tāpēc daudzi no viņiem nevarēs ierasties darbā.

Reisu atcelšanā “Ryanair” sākumā vainoja laikapstākļus, kavēšanos, par kurām ir atbildīga gaisa satiksmes kontrole, kā arī gaisa satiksmes dispečeru streikus.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl