Komentāri

Par spīti policijas pretestībai, Katalonijā notiek neatkarības referendums, ko Spānijas konstitucionālā tiesa pasludinājusi par pretlikumīgu.

Lai nepieļautu balsošanu, policija vairākos iecirkņos ne vien konfiscējusi balsošanas urnas un biļetenus, bet arī izmantojusi spēku. Katalonijas amatpersonas ziņo, ka sadursmēs ar policiju ievainoti vairāk nekā 300 cilvēki.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Cietuši arī vairāki policisti. Katalonijas premjerministrs Karless Pudždemons apsūdz policiju neattaisnojamas vardarbības lietošanā.

Turpretī Spānijas valdība uzskata, ka policija rīkojas profesionāli un samērīgi.

Tikmēr neatkarības referendums turpinās. Plānots, ka balsošanas iecirkņi būs atvērti līdz pulksten deviņiem vakarā pēc Latvijas laika.

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl