Referendumā par tālāku integrāciju Eiropas Savienībā dāņi nobalso PRET

1 komentārs
Referendumā par tālāku integrāciju Eiropas Savienībā dāņi nobalso PRET
EPA/LETA

Dānijas iedzīvotāji referendumā nobalsojuši “pret” tālāku integrāciju bloka sastāvā. Tas uzskatāms par kārtējo triecienu Eiropas Savienībai, ko eskalējusi bēgļu krīze.

Pēc visu balsu saskaitīšanas “pret” ciešāku integrāciju nobalsoja 53,1% iedzīvotāju. Iedzīvotāju aktivitāte referendumā bija augstāka nekā cerēts – 72%.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat kā Lielbritānijai un Īrijai, arī Dānijai ir vairāki Eiropas Savienības likumdošanas izņēmumi. Par spīti tam, politiķi vēlējās, lai Dānijas iedzīvotāji atbalsta dažu Eiropas Savienības likumu pieņemšanu, tādā veidā ciešāk integrējoties Eiropas iekšlietu sistēmā, dāņi referendumā nobalsojuši “pret”.

Proti, populistiskajai Dānijas Tautas partijai izdevies pārliecināt iedzīvotājus neatteikties no savulaik izcīnītajām privilēģijām un neatdot suverenitāti eirokrātiem Briselē apmaiņā pret drošību.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl