Komentāri
Ramzans Kadirovs gatavs būt par brīvprātīgo Donbasā
FOTO: SCANPIX

Čečenijas prokremliskais līderis Ramzans Kadirovs paziņojis, ka gatavs kā brīvprātīgais braukt uz Donbasu.

“Es esmu apņēmies prezidentam palūgt, lai mani, tā sakot, atlaistu no pienākumiem, lai es varētu doties uz Donbasu aizstāvēt to pilsoņu intereses, kuri šodien tur cīnās, lai tieši tādus kā šos velnus ķertu un iznīcinātu, jo viņiem nav nedz goda, nedz sirdsapziņas,” atsaucoties uz Kadirova teikto, vēsta Krievijas televīzijas kanāls NTV.

Komentējot Ukrainas paziņojumu par pret viņu uzsākto krimināllietu par apsūdzībām nolaupīšanas mēģinājumā, kā arī draudiem izsludināt viņu starptautiskajā meklēšanā, Kadirovs paziņoja, ka, “nu, viņi var runāt visu, ko grib”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl