Komentāri
Radīts lavandu dārzs, kas “plaukst” no Donalda Trampa ierakstiem sociālajos tīklos
LETA/EPA

Mākslinieks Martins Rots Ņujorkā radījis mākslas instalāciju – dārzu ar vairāk nekā 200 lavandas augiem, kas aug pateicoties Amerikas Savienoto Valstu (ASV) prezidenta Donalda Trampa ierakstiem sociālajā tīmeklī “Twitter”, ziņo medijs “Business Insider”.

Lavandas augu ziedēšanai tiek izmantota fluorescējošā gaisma, kas kļūst pastiprināta ik brīdi, kad Tramps aktīvi darbojas tīmeklī “Twitter”. Tāpat gaismas intensitāti ietekmē citi “Twitter” profili, piemēram Vašingtonas Baltais nams un virkne ASV mediju – CNN, “Washington Post”, “Fox News” un citi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Foto – bet šādi lavandas pērn ziedēja Latvijā

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl