PVO: Decembrī ik nedēļu ar Ebolu inficēsies desmit tūkstoši cilvēku

Komentāri
PVO: Decembrī ik nedēļu ar Ebolu inficēsies desmit tūkstoši cilvēku
Foto: EPA/LETA

Pasaules Veselības organizācija (PVO) nākusi klajā ar šokējošu prognozi – decembrī Ebolas vīrusa inficēšanās gadījumu skaits varētu sasniegt līdz desmit tūkstošiem cilvēku nedēļā.

Tomēr organizācija paudusi cerību, ka līdz gadu mijai inficēšanās gadījumu skaitu izdosies samazināt, uzlabojot apbedīšanas procesa drošību un pacientu izolāciju.

Otrdien, 14. oktobrī, Vācijas pilsētā Leipcigā miris ANO darbinieks, kurš ar Ebolas vīrusu inficējās Rietumāfrikā. Vācijā nāvējošais vīruss konstatēts vēl diviem ārstiem, kuri inficējušies Sjerraleonē.

Ebolas vīruss prasījis jau gandrīz 4,5 tūkstošus dzīvību. Inficēšanās gadījumu skaits Gvinejā, Libērijā un Sjerraleonē šobrīd tuvojas deviņiem tūkstošiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl