Komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Krievijas vēstnieka Andreja Karlova slepkavību nodēvējis par acīmredzamu provokāciju, lai destabilizētu Krievijas attiecības ar Turciju.

Putins ārkārtas sanāksmē paziņoja, ka šis gadījums parāda, ka nepieciešama vēl lielāka cīņa ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis pastrādātais noziegums bez šaubām ir provokācija ar mērķi graut Krievijas – Turcijas attiecību normalizāciju un graut miera procesu Sīrijā, ko aktīvi virza Krievija, Turcija un Irāna. Atbilde uz to ir tikai viena – vēl nežēlīgāka cīņa ar terorismu un bandīti to izjutīs,” paziņoja Putins.

Jau vēstījām, ka vakar uzbrukumā ar šaujamieroci Ankarā nogalināts Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs. Šāvējs identificēts kā Ankaras policists, kurš dzimis 1994. gadā un beidzis policijas skolu Izmirā.

20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”, “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!”. Pēc uzbrukuma viņš nošauts.

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl