Komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Krievijas vēstnieka Andreja Karlova slepkavību nodēvējis par acīmredzamu provokāciju, lai destabilizētu Krievijas attiecības ar Turciju.

Putins ārkārtas sanāksmē paziņoja, ka šis gadījums parāda, ka nepieciešama vēl lielāka cīņa ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis pastrādātais noziegums bez šaubām ir provokācija ar mērķi graut Krievijas – Turcijas attiecību normalizāciju un graut miera procesu Sīrijā, ko aktīvi virza Krievija, Turcija un Irāna. Atbilde uz to ir tikai viena – vēl nežēlīgāka cīņa ar terorismu un bandīti to izjutīs,” paziņoja Putins.

Jau vēstījām, ka vakar uzbrukumā ar šaujamieroci Ankarā nogalināts Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs. Šāvējs identificēts kā Ankaras policists, kurš dzimis 1994. gadā un beidzis policijas skolu Izmirā.

20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”, “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!”. Pēc uzbrukuma viņš nošauts.

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl