Komentāri

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Krievijas vēstnieka Andreja Karlova slepkavību nodēvējis par acīmredzamu provokāciju, lai destabilizētu Krievijas attiecības ar Turciju.

Putins ārkārtas sanāksmē paziņoja, ka šis gadījums parāda, ka nepieciešama vēl lielāka cīņa ar terorismu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Šis pastrādātais noziegums bez šaubām ir provokācija ar mērķi graut Krievijas – Turcijas attiecību normalizāciju un graut miera procesu Sīrijā, ko aktīvi virza Krievija, Turcija un Irāna. Atbilde uz to ir tikai viena – vēl nežēlīgāka cīņa ar terorismu un bandīti to izjutīs,” paziņoja Putins.

Jau vēstījām, ka vakar uzbrukumā ar šaujamieroci Ankarā nogalināts Krievijas vēstnieks Turcijā Andrejs Karlovs. Šāvējs identificēts kā Ankaras policists, kurš dzimis 1994. gadā un beidzis policijas skolu Izmirā.

20 līdz 25 gadus vecais uzbrucējs kliedzis “Alepo” un “atriebība”, “Mēs mirstam Alepo, bet jūs mirsiet šeit!”. Pēc uzbrukuma viņš nošauts.

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl