1 komentārs
Putins “terorismu” nosaucis par galveno Sanktpēterburgas sprādziena izmeklēšanas versiju
Foto: SCANPIX

Vienā no Sanktpēterburgas metro stacijām pirmdien noticis sprādziens, kurā nogalināti vismaz desmit cilvēki, bet vēl vismaz 50 cilvēki guvuši ievainojumus.

Sākotnēji tika saņemtas pretrunīgas ziņas par vienu vai diviem sprādzieniem, taču Krievijas izmeklēšanas komiteja oficiāli paziņojusi, ka bijusi viena eksplozija.

Krievijas Nacionālā pretterorisma komiteja apstiprinājusi, ka sprādziens noticis uz tā dēvētās zilās līnijas starp stacijām “Tehnoloģiskais institūts” un “Sennaja laukums”.

Šobrīd visa Sanktpēterburgas metro sistēma ir slēgta, un visi tajā esošie cilvēki ir evakuēti.

Krievijas mediji vēsta, ka tas neesot bijis terorista pašnāvnieka uzbrukums. Tomēr Krievijas tiesībsargāšanas iestādes uzsāktajā izmeklēšanā pārbauda arī “ekstrēmistu pēdas”.

Tiek ziņots, ka metro atrasts vēl viens neeksplodējis spridzeklis. Tas uziets stacijā “Sacelšanās laukums”, un to sapieri sākuši neitralizēt.

Arī Krievijas prezidents Vladimirs Putins “terorismu” jau nosaucis par galveno izmeklēšanas versiju. Šobrīd Putins uzturas Sanktpēterburgā, kur viņš ieradies uz prokremliskās organizācijas “Viskrievijas Tautas fronte” kongresu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl