Putins sola sadarbību “Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā

Komentāri
Putins sola sadarbību “Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā
Foto: AFP/SCANPIX

Vairāku valstu līderiem Krievijas prezidents Vladimirs Putins solījis sadarboties, lai starptautiskie izmeklētāji piekļūtu notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas nogāšanās vietai.

Krievijas prezidents, šķiet, cenšas apslāpēt starptautisko saniknojumu pēc tam, kad ASV valsts sekretārs Džons Kerijs paziņoja, ka Malaizijas nacionālās aviokompānijas lidmašīnas notriekšanā izmantotā raķešu sistēma “piegādāta no Krievijas separātistu rokās”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tāpat izskanējušas neapstiprinātas ziņas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins esot vakar devies uz Ukrainu, lai tiktos ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko – tā “Twitter” paziņojis telekanāla “Doždj” vadītājs, investors Aleksandrs Vinokurovs.

Arvien vairāk pierādījumu ir par to, ka par lidmašīnas notriekšanu ir atbildīgi separātisti Ukrainas austrumos. Ukrainas valdība publiskojusi jaunus audioierakstus ar, kā tiek apgalvots, pārtvertām nemiernieku sarunām, kurās tiek organizēta lidmašīnas “melno kastu” paslēpšana no starptautiskajiem izmeklētājiem.

Lasi vēl