Putins sola sadarbību “Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā

Komentāri
Putins sola sadarbību “Malaysia Airlines” katastrofas izmeklēšanā
Foto: AFP/SCANPIX

Vairāku valstu līderiem Krievijas prezidents Vladimirs Putins solījis sadarboties, lai starptautiskie izmeklētāji piekļūtu notriektās Malaizijas pasažieru lidmašīnas nogāšanās vietai.

Krievijas prezidents, šķiet, cenšas apslāpēt starptautisko saniknojumu pēc tam, kad ASV valsts sekretārs Džons Kerijs paziņoja, ka Malaizijas nacionālās aviokompānijas lidmašīnas notriekšanā izmantotā raķešu sistēma “piegādāta no Krievijas separātistu rokās”.

Tāpat izskanējušas neapstiprinātas ziņas, ka Krievijas prezidents Vladimirs Putins esot vakar devies uz Ukrainu, lai tiktos ar Ukrainas prezidentu Petro Porošenko – tā “Twitter” paziņojis telekanāla “Doždj” vadītājs, investors Aleksandrs Vinokurovs.

Arvien vairāk pierādījumu ir par to, ka par lidmašīnas notriekšanu ir atbildīgi separātisti Ukrainas austrumos. Ukrainas valdība publiskojusi jaunus audioierakstus ar, kā tiek apgalvots, pārtvertām nemiernieku sarunām, kurās tiek organizēta lidmašīnas “melno kastu” paslēpšana no starptautiskajiem izmeklētājiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl