Komentāri

Demonstrējot savu militāro varenību un apņemšanos palīdzēt sev draudzīgajam Asada režīmam Sīrijā, Krievija šodien apšaudījusi Islāma valsts pozīcijas Sīrijas teritorijā. Kopā tika izšautas 26 raķešu zalves karakuģiem Kaspijas jūrā. Zīmīgi, ka tik vērienīga militārā spēka demonstrācija notikusi Krievijas prezidenta Vladimira Putina 63. dzimšanas dienā, vēsta newsru.com.

Raķetes tika šautas no rīta. Operācijā piedalījās četri Krievijas karakuģi no Kaspijas jūras spēku flotes. Kā pavēstīja Krievijas aizsardzības ministrs Sergejs Šoigu, raķetes raidītas pa 11 mērķiem, kuri arī tikuši veiksmīgi iznīcināti. ”Bojāgājušo civiliedzīvotāju vidū nav,” norādīja Šoigu. Viņš arī piebilda, ka pēdējo divu diennakšu laikā, kad Sīrijas teritorijā gaisa operācijās intensīvi piedalās Krievijas kaujas lidmašīnas, identificēta virkne Islāma valsts militāro objektu. Desmitiem Islāma valsts objektu tikuši iznīcināti. Tomēr citi avoti vēsta, ka no vairāk nekā 50 uzlidojumiem tikai divi esot sasnieguši Islāma valsts objektus. Pārējie Krievijas kaujas lidmašīnu triecieni esot skāruši civiliedzīvotāju un citus objektus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savukārt Putins, komentējot raķešu palaišanu, paslavēja Kaspijas kara jūras spēkus. ”Tas, ka mēs veicām apšaudi no Kaspijas jūras akvatorijas pa mērķiem 1500 km attālumā un ar augstas precizitātes ieročiem iznīcinājām mērķus, liecina par labu sagatavotību,” norādīja Krievijas prezidents.

Foto

Video

Lasi vēl