Putins savu 62. dzimšanas dienu svinēs nekurienes vidū

0 Komentāru
Putins savu 62. dzimšanas dienu svinēs nekurienes vidū
FOTO: SCANPIX

62. dzimšanas dienu šodien svin Krievijas prezidents Vladimirs Putins. Par spīti kritumam sabiedrības acīs, vietējo iedzīvotāju atbalsts viņam joprojām ir liels – saskaņā ar nesen veiktu aptauju, Putinu atbalsta 86% Krievijas iedzīvotāju. Savu jubileju Krievijas līderis devies atzīmēt devies uz Sibīriju.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins Rietumu pasaules acīs aizvien zaudē savu ietekmi. Agresija Ukrainā likusi attiecības ar Krieviju pārskatīt teju visām Rietumu valstīm. Tikmēr Krievijā Putins joprojām ir lielā cieņā. Aptaujās viņa reitingi ir ļoti augsti. Tiesa gan lielas iespējas kritizēt Putinu vai viņa politiku cilvēkiem nav – tiem, kas to uzdrošinās publiski, jārēķinās ar sekām.

Īpaši grūti Putina kritizētājus ir atrast laukos, kur cilvēki savu vadoni slavē pat par spīti tam, ka paši dzīvo dziļā nabadzībā.

Šodien – savā 62. dzimšanas dienā Putins ir paņēmis brīvdienu. Un pirmo reizi pa ilgiem gadiem jubileju atzīmē prom no sabiedrības. Kā norādījis viņa preses sekretārs, Putins devies uz Sibīrijas taigu, kur nekurienes vidū, simtiem kilometru attālumā no tuvākās apdzīvotās vietas,  atpūšas.

Tikmēr pasaules dzeltenā prese baumo, ka kopš 1999. gada, kad Putins sāka pildīt prezidenta pienākumus, viņa ģimene kļuvusi par vienu no bagātākajām pasaulē, viņu mantību lēšot kopumā 130 miljardu dolāru vērtībā.

0 Komentāru