Putins savā uzrunā Krievijas tautai aicina iedzīvotājus palikt vienotiem

1 komentārs

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uzstājies ar savu ikgadējo uzrunu nācijai, kurā pievērsās gan valsts ekonomiskajai situācijai, gan izaicinājumiem, ko radījušas rietumu sankcijas. Spītējot jūtamajam dzīves līmeņa pazeminājumam, Putins tautiešus aicina palikt vienotiem un pēc 2018. gada prezidenta vēlēšanām piedāvā valstī veikt ekonomikas un nodokļu reformas. Runājot par ģeopolitisko situāciju, Putins apgalvoja, ka Krievija konfliktu ne ar vienu nemeklē.

Krievijas ekonomika turpina sarukt arī šogad. Kombinācijā ar zemajām naftas cenām rietumu sankcijas Krieviju nostādījušas izaicinājumu priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā ikgadējā uzrunā parlamentam un valsts iedzīvotājiem Putins gan pauda pārliecību, ka Kremļa un Eiropas Savienības attiecības ir uzlabojamas un ekonomiskajās nedienās aicināja meklēt arī pašiem savu vainu.

“Galvenais iemesls ekonomikas lejupslīdei tomēr ir mūsu iekšējās problēmas – trūkst ieguldījumi modernajās tehnoloģijās, izglītībā, konkurētspējā, ir problēmas arī biznesa vidē,” sacīja Putins.

Vienlaikus viņš aicināja iedzīvotājus nezaudēt ticību valstij un būt vienotiem. Tāpat viņš pievērsās arī Donalda Trampa ievēlēšanai ASV prezidenta amatā, paužot gatavību ar viņu sadarboties terorisma apkarošanā. Kremļa saimnieks arī pateicās Krievijas karavīriem par drosmi cīņā ar kaujiniekiem Sīrijā. Savu vainu ģeopolitiskās spriedzes pieaugumā Putins kategoriski noliedz.

“Mēs negribam konfrontāciju ne ar vienu. Tas nav vajadzīgs nedz mums, nedz mūsu partneriem, kas Krieviju redz kā ienaidnieku. Mēs nekad neesam meklējuši ienaidniekus, mums ir vajadzīgi draugi. Tomēr mēs neļausim aizskart mūsu intereses, mēs paši gribam noteikt savu likteni,” sacīja Putins.

Uzrunā nācijai Putins skaidri lika saprast, ka jebkurš mēģinājums izmainīt līdzšinējos svaru kausus pasaulē novestu pie katastrofas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl