Putins savā uzrunā Krievijas tautai aicina iedzīvotājus palikt vienotiem

1 komentārs

Krievijas prezidents Vladimirs Putins uzstājies ar savu ikgadējo uzrunu nācijai, kurā pievērsās gan valsts ekonomiskajai situācijai, gan izaicinājumiem, ko radījušas rietumu sankcijas. Spītējot jūtamajam dzīves līmeņa pazeminājumam, Putins tautiešus aicina palikt vienotiem un pēc 2018. gada prezidenta vēlēšanām piedāvā valstī veikt ekonomikas un nodokļu reformas. Runājot par ģeopolitisko situāciju, Putins apgalvoja, ka Krievija konfliktu ne ar vienu nemeklē.

Krievijas ekonomika turpina sarukt arī šogad. Kombinācijā ar zemajām naftas cenām rietumu sankcijas Krieviju nostādījušas izaicinājumu priekšā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Savā ikgadējā uzrunā parlamentam un valsts iedzīvotājiem Putins gan pauda pārliecību, ka Kremļa un Eiropas Savienības attiecības ir uzlabojamas un ekonomiskajās nedienās aicināja meklēt arī pašiem savu vainu.

“Galvenais iemesls ekonomikas lejupslīdei tomēr ir mūsu iekšējās problēmas – trūkst ieguldījumi modernajās tehnoloģijās, izglītībā, konkurētspējā, ir problēmas arī biznesa vidē,” sacīja Putins.

Vienlaikus viņš aicināja iedzīvotājus nezaudēt ticību valstij un būt vienotiem. Tāpat viņš pievērsās arī Donalda Trampa ievēlēšanai ASV prezidenta amatā, paužot gatavību ar viņu sadarboties terorisma apkarošanā. Kremļa saimnieks arī pateicās Krievijas karavīriem par drosmi cīņā ar kaujiniekiem Sīrijā. Savu vainu ģeopolitiskās spriedzes pieaugumā Putins kategoriski noliedz.

“Mēs negribam konfrontāciju ne ar vienu. Tas nav vajadzīgs nedz mums, nedz mūsu partneriem, kas Krieviju redz kā ienaidnieku. Mēs nekad neesam meklējuši ienaidniekus, mums ir vajadzīgi draugi. Tomēr mēs neļausim aizskart mūsu intereses, mēs paši gribam noteikt savu likteni,” sacīja Putins.

Uzrunā nācijai Putins skaidri lika saprast, ka jebkurš mēģinājums izmainīt līdzšinējos svaru kausus pasaulē novestu pie katastrofas.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl