Putins rīko ikgadējo telešovu “Tiešā līnija”; netiek slēpts, ka pārraide lielākoties ir iestudēta

1 komentārs

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien, 15. jūnijā, aizvadījis savu ikgadējo “Tiešo līniju”. Tā ir televīzijas pārraide, kurā viņš atbild uz it kā nejaušiem skatītāju jautājumiem.

Šī bija jau 15. reize, kad Vladimirs Putins TV kameru priekšā atbildēja uz iedzīvotāju iesūtītajiem vai turpat studijā uzdotajiem jautājumiem. Tēmu loks plašs – no ekonomikas un politikas, līdz pat sadzīviskām detaļām un jautājumiem par paša Putina mazbērniem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ēteru prezidents izmantoja, lai uzmundrinātu tautu, ka ekonomika atkopjas. Recesija, vismaz uz papīra, esot beigusies – tas gan bija paziņojums, kas izpelnījās smaidu. Tāpat kā tēlotais pārsteigums, kāpēc ASV joprojām izolējot Krieviju un tos, kuri piegādā ieročus Sīrijas prezidenta Bašara al Asada režīmam.

Saskaitīts, ka pavisam Putins saņēma 1,6 miljonus dažādu jautājumu. Cilvēkus, piemēram, interesējis arī, kāpēc vasara tik vēsa.

Tas, ka lielākā daļa šī četru stundu garā televīzijas šova ir iestudēta, netiek īpaši slēpts. Jau divas dienas iepriekš dalībnieki tikuši sapulcēti kādā pansionātā uz instruktāžu, kā jautājumi uzdodami.

Noorganizēta bija pat pieslēgšanās kādai dzemdību nodaļai, kur tēvs ar nule kā dzimušu zīdaini uz rokām uzdod jautājumu nācijas “tēvam”.

Tomēr arī šim smalkajam gatavošanās sietam cauri tomēr tika tiešsaistē iesūtītās īsziņas, kas parādījās uz ekrāna un neglaimoja Putina iestudējumam.

“Putin, vai tu patiešām uzskati, ka tauta tic šim cirkam ar iesūtītajiem jautājumiem?” – rakstīts kādā īsziņā.

Par Putina telešovu smīkņāts ik reizi, bet kopš 2001. gada, kad viņš šo pārraidi aizsāka, tā kļuvusi par neatņemamu tradīciju un propagandas sastāvdaļu. Tiesa gan – auditorija pa šiem gadiem mainījusies un arvien vairāk ir tādu, kuri pārraidi skatās kā izklaidi.

TOP komentāri

  • Valdis
    0 0 0

    Valdis

    Tieši tas pats arī pie mums Latvijā. Paskatieties "tautas kalpu" vai varas pārstāvju runas un intervijas. Tikai liekulība, divkosība un lišķība. Reti, kad žurnālistiem izdodas uzdod kādu reāli būtisku jautājumu un saņemt tiešu un konkrētu atbildi. Visās valstīs, laikam, šādi TV šovi modē.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl