Komentāri
Putins prasa separātistiem atbrīvot ielenktos Ukrainas karavīrus
FOTO: LETA ()

Krievijas Federācijas prezidents Vladimirs Putins pieprasījis atbrīvot Ukrainas karavīrus, kurus valsts austrumu daļā ielenkuši prokrieviski noskaņotie separātisti.

Šādu paziņojumu Putins izplatījis brīdī, kad starptautiskajā sabiedrībā izskan pārmetumi Krievijai par tās patieso lomu Ukrainas konfliktā un tiek ziņots par Krievijas militāro spēku ievešanu Ukrainas teritorijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

“Es aicinu atvērt humanitāro koridoru Ukrainas karavīriem, kas ir ielenkti, lai izvairītos no bezjēdzīgiem upuriem un sniegtu viņiem iespēju brīvi pamest konflikta zonu, lai viņi varētu atkalapvienoties ar savām ģimenēm, atgriezties pie savām mātēm, sievām un bērniem, kā arī steidzami nodrošināt medicīnisko aprūpi ievainotajiem, kas cietuši militāro operāciju rezultātā,” tiek citēts Putins Kremļa oficiālajā mājaslapā.

FOTO: SCANPIX

FOTO: SCANPIX

Tajā pat laikā vēl pavisam nesen Krievijas prezidents pirmo reizi kopš militārā konflikta sākšanās uzrunājis nemierniekus un slavējis viņus par panākumiem Ukrainā.

Tajā, ko eksperti ir nodēvējuši par ”uzvaras deklarāciju”, V. Putins separātistus nodēvēja par ”Jaunkrievijas armiju” un uzsvēra, ka nemiernieki veido ”jaunu, pašpasludinātu valsti”.

Foto: REUTERS/SCANPIX

Foto: REUTERS/SCANPIX

Ceturtdien pasauli pāršalca ziņas par Krievijas armijas iebrukumu Ukrainas teritorijā. Eksperti gan norāda, ka Krievija Ukrainas konfliktā esot iesaistījusies jau sen, taču tagad iesaiste esot iegājusi jaunā fāzē. Ceturtdien NATO publiskoja satelītattēlus, kas pierāda Krievijas militārās aktivitātes Ukrainā. Attēlos fiksēta Krievijas militāro vienību virzīšanās cauri Ukrainas laukiem un gatavošanās darbībai Krasnodonas rajonā.

Latvijas aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis ceturtdien izplatīja paziņojumu, kurā pauda, ka ”Krievijas Federācijas veiktais iebrukums Ukrainā parāda to, ka Krievija ir nodemonstrējusi savu patieso seju bez interpretācijas un aizsega”.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl