Putins pierāda, ka rubļa vērtības zudums ir izdevīgs – naudas paliek vairāk!

1 komentārs

Krievijas interneta vidē sajūsmu izraisījis Krievijas prezidenta skaidrojums saistībā ar rubļa vērtības zudumu – tas, pēc viņa, skaidrojuma tikai nāk par labu Krievijas ekonomikai.

Tas, ka Krievijas varas pārstāvji notiekošo bieži vien interpretē pretēji acīmredzamajam, vairs nav nekāds pārsteigums. Šķiet, ka paši Krievijas iedzīvotāji to ir pieņēmuši kā parādību ar kuru jāsadzīvo. Tomēr Krievijas politiķī turpina augt un apgūt jaunas populisma virsotnes.

Proti, vienā no pēdējām intervijām Krievijas prezidentam žurnālisti vaicā, ko darīt ar rubļa vērtības zudu, domājot vai tā necietīs valsts budžets. Putinam atbilde nebija kabatā jāmeklē: ”Krievijas rubļa vērtība nedaudz samazinājās par 30%, bet redziet – kādreiz mēs pārdevām preci par vienu dolāru un no šī dolāra saņēmām 32 rubļus (kādreizējais dolāra un rubļa valūtas kurss – red.). Bet tagad mēs šo preci pārdodam par to pašu dolāru, bet no dolāra mēs iegūstam 45 rubļus,” paziņoja Putins un autoritatīvi izdarīja nākamo paziņojumu, ”tātad budžeta ieņēmumi ir paliecinājušies!”

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl