Komentāri
Putins no naglām un auklām… Mākslinieks sarūpē savdabīgu dāvanu viņa dzimšanas dienā

Savdabīgu dāvanu Krievijas prezidentam Vladimiram Putinam dzimšanas dienā bija sarūpējis kāds Kirgizstānas mākslinieks. Putina jaunības dienu portrets radīts…. ar naglu un auklas palīdzību.

Vēl pavisam nesen, 7. oktobrī, Krievijas prezidents Putins svinēja 64. dzimšanas dienu. Tā kā viņa dzimtā puse ir Sanktpēterburga, mākslinieks no Kirgizstānas Azamats Džanalijevs izrādījis neparasto mākslas darbu tieši šajā Krievijas pilsētā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Gleznas veidošanas tehniku Džanalijevs iemācījies, vērojot citu cilvēku radošās izpausmes internetā un pēc tam trenējies līdzīgus darbus veidot pats. Kirgīzu mākslinieks nolēmis savu hobiju pārvērst ceļojumā. Pēc Sanktpēterburgas viņa plānos ietilpst apmeklēt vairāk nekā 120 pasaules valstis un veidot līdzīgus valstu līderu portretus ar naglu un aukliņu tehniku.

Pēc gleznas pabeigšanas, tās autors uzskata, ka viņš ieiešot vēsturē kā pirmais tieši kirgīzu ceļojošais mākslinieks un  par viņu runāšot arī nākamajās paaudzēs. Džanalijevs agrāk izveidojis vēl citus līdzīgus portretus ar savas valsts prezidentu, agrāko Krievijas imperatoru Pēteri Pirmo un Čečenijas tagadējā līdera Ramzana Kadirova tēvu.

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl