Putins: NATO destabilizē drošību

Komentāri
Putins: NATO destabilizē drošību
AFP/LETA

Krievijas prezidents Vladimirs Putins asi kritizējis ASV vadībā Eiropā topošo NATO pretgaisa aizsardzības sistēmu.

Putins, Sočos tiekoties ar armijas virsniekiem, par maldiem nosauca ASV apgalvojumus, ka sistēmas mērķis ir aizsardzība. Viņaprāt, tā destabilizē starptautisko drošību un ir sākums jaunai bruņošanās sacensībai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai gan pēc Putina teiktā Krievija tajā neiesaistīsies, tiks koriģēti tās bruņojuma modenizēšanas plāni, lai novērstu draudus Krievijas drošībai.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins:

Mēs šajā bruņošanās sacensībā neiesaistīsimies. Mēs iesim savu ceļu. Strādāsim ļoti akurāti, nepārsniedzot armijas un flotes bruņojuma atjaunošanai plānoto finansējumu, bet šos plānus koriģēsim, lai mazinātu draudus Krievijas drošībai.

Putina izteikumi seko pēc tam, kad šonedēļ darbu sāka bāze Rumānijā, kas ir daļa NATO pretgaisa aizsardzības sistēmas. Savukārt Polijā tika uzsākti bāzes būvdarbi.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl