Putins: mēs esam visstiprākie, jo mums ir taisnība

Komentāri
Putins: mēs esam visstiprākie, jo mums ir taisnība
Foto: AP/SCANPIX

Krievija prezidents Vladimirs Putins sniedzis plašu interviju Krievijas ziņu aģentūrai TASS. Putins intervijā paziņoja, ka ”mēs esam visstiprākie, jo mums ir taisnība”, kā arī neizslēdza iespēju, ka 2018. gadā varētu ceturto reizi kandidēt uz Krievijas prezidenta amatu.

Galvenie vēstījumi intervijā bija šādi: Rietumvalstu sankcijas būtiski neiespaidos Krievijas ekonomiku, rublis ir palicis mazliet nevērtīgāks, Krievijai ir neagresīva pozīcija, un korupcija mūsdienu Krievijai ir nākusi mantojumā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Komentējot naftas cenas pasaulē, Putins uzskata, ka tā ir mērķtiecīga arābu valstu īstenota kampaņa, lai padarītu nerentablu slānekļa naftas iegūšanu ASV. Krievijas prezidents kategoriski noliedza, ka zemās naftas cenas ietekmēs Krieviju.

Putins atzina, ka korupcija ir liela problēma mūsdienu Krievijā, taču tā ir attīstījusies necaurspīdīgā privatizācijas procesa dēļ, kad daudzi ierēdņi esot rīkojušies privātīpašnieciski.

Putins arī komentēja starptautisko sankciju ietekmi un mērķi. Daudzas sankcijas tika ieviestas ļoti precīzi – tajās nozarēs, kur darbojas man labi zināmi uzņēmēji. ”Rietumi domāja, ka man šajās nozarēs ir kaut kādas biznesa intereses, un, ieviešot sankcijas, Rietumi tiešā veidā vērsīsies pret mani,” norāda Putins, ”taču viņi kļūdās. Ja Rietumi vēl uzskata, ka oligarhiem vēl ir kāda ietekme uz varu, tad viņi kļūdās. To es varu pateikt ar pārliecību.”

Tomēr intervijas kulminācija sasniedza brīdi, kad Putins, runājot par Krimas aneksiju, pavēstīja šo: ”Domāju, ka tā tam bija arī jānotiek… Vienkārši mēs esam stiprāki, jo mums ir taisnība. Spēks ir taisnībā. Kad krievu cilvēks jūt taisnību, viņš ir neuzvarams. To es saku pilnīgi atklāti,” pavēstīja Putins.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl