Putins: Jūs tiešām ticat, ka Tramps skrēja tikties ar Maskavas prostitūtām?

0 Komentāru
Putins: Jūs tiešām ticat, ka Tramps skrēja tikties ar Maskavas prostitūtām?
FOTO: LETA

Vēl tikai divas dienas līdz jaunievēlētā ASV prezidenta Donalda Trampa inaugurācijai. Tikmēr jaunākās aptaujas liecina, ka Tramps ir pēdējo desmitgažu nepopulārākais ASV jaunais prezidents.

Laikraksta “Washington Post” un telekanāla ABC aptaujas dati liecina, ka tik nepopulārs, kāds šobrīd ir Tramps, neviens ASV prezidents, stājoties amatā, nav bijis pēdējo 40 gadu laikā. Jau vēstījām, ka pār jaunievēlēto ASV prezidentu gāžas arvien jaunas neslavas lavīnas.

ASV mediji nākuši klajā ar paziņojumu, ka Krievijas specdienesti esot vākuši kompromitējošu informāciju par Trampu un viņš, ciemojoties Maskavā, viesnīca numuriņā esot ticies ar vieglas uzvedības sievietēm. Tikmēr aizstāvēt Trampu meties Krievijas prezidents.

”Kad Tramps brauca uz Maskavu, mēs pat nezinājām par viņa politiskajām ambīcijām. Tas bija vienkāršs biznesmenis, viens no visbagātākajiem Amerikas cilvēkiem. Otrs – jūs tiešām ticat, ka viņš uzreiz skrēja tikties ar Maskavas prostitūtām? Tas ir cilvēks, kurš gadiem ir nodarbojies ar skaistumkonkursu organizēšanu. Viņš ir bijis saskarē ar pasaules visskaistākajām sievietēm. Es šaubos, ka izmantotu šo meiteņu pakalpojumus. Tomēr, nevar noliegt, ka arī viņas mums ir pasaulē labākās,” pauž Krievijas prezidents Vladimirs Putins.

Atgādinām, ka zvērestu kalpot Amerikas Savienotajām Valstīm Donalds Tramps nodos 20. janvārī.

0 Komentāru