Putins ir ļoti populārs Serbijā: kādā muzejā atklāta viņa vaska figūra

1 komentārs
Putins ir ļoti populārs Serbijā: kādā muzejā atklāta viņa vaska figūra
Foto: EPA / LETA

Serbijā kādā muzejā vaska veidolā tapis Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks. Tādā veidā serbi vēlējušies izrādīt pateicību šīs Balkānu valsts sabiedrotajam. Šajā valstī Krievijas prezidents ir diezgan populārs, tāpēc sagaidāms, ka pārsteigums nenesīs svētdien plānotais referendums par tuvāku saišu dibināšanu ar Eiropas Savienību.

Vaska Vladimirs Putins atrodams muzejā Serbijas pilsētā Jagodinā. Kopš atklāšanas brīža eksponātu apskatīt ieradušies apmēram divi tūkstoši interesentu, un, kā stāsta muzeja vadība, no izstādītajām 30 vaska figūrām šī ir veiksmīgākā, jo visvairāk līdzinoties oriģinālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putina popularitāte šajā valstī aizvien pieaug. Daudziem serbi ir naidīgi pret Rietumiem, pēc tam, kad NATO kara aviācija 1999. gadā bombardēja Serbiju, šādi cenšoties apturēt toreizējā prezidenta Slobodana Miloševiča represijas pret Kosovas albāņu minoritāti.

Tāpēc prognozēts, ka 24. aprīlī organizētajā tautas nobalsošanā iedzīvotāji nobalsos pret tuvināšanos Eiropas Savienībai. Aptaujas liecina, ka serbi no tā nesaredz reālu ieguvumu, bet tuvāku saikni izjūt ar Austrumu sabiedroto.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl