Putins ir ļoti populārs Serbijā: kādā muzejā atklāta viņa vaska figūra

1 komentārs
Putins ir ļoti populārs Serbijā: kādā muzejā atklāta viņa vaska figūra
Foto: EPA / LETA

Serbijā kādā muzejā vaska veidolā tapis Krievijas prezidenta Vladimira Putina dubultnieks. Tādā veidā serbi vēlējušies izrādīt pateicību šīs Balkānu valsts sabiedrotajam. Šajā valstī Krievijas prezidents ir diezgan populārs, tāpēc sagaidāms, ka pārsteigums nenesīs svētdien plānotais referendums par tuvāku saišu dibināšanu ar Eiropas Savienību.

Vaska Vladimirs Putins atrodams muzejā Serbijas pilsētā Jagodinā. Kopš atklāšanas brīža eksponātu apskatīt ieradušies apmēram divi tūkstoši interesentu, un, kā stāsta muzeja vadība, no izstādītajām 30 vaska figūrām šī ir veiksmīgākā, jo visvairāk līdzinoties oriģinālam.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Putina popularitāte šajā valstī aizvien pieaug. Daudziem serbi ir naidīgi pret Rietumiem, pēc tam, kad NATO kara aviācija 1999. gadā bombardēja Serbiju, šādi cenšoties apturēt toreizējā prezidenta Slobodana Miloševiča represijas pret Kosovas albāņu minoritāti.

Tāpēc prognozēts, ka 24. aprīlī organizētajā tautas nobalsošanā iedzīvotāji nobalsos pret tuvināšanos Eiropas Savienībai. Aptaujas liecina, ka serbi no tā nesaredz reālu ieguvumu, bet tuvāku saikni izjūt ar Austrumu sabiedroto.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl