Putins Belgradā svinēs nacisma sagrāvi

Komentāri
Putins Belgradā svinēs nacisma sagrāvi
Foto: Itar-Tass/SCANPIX

Krievijas prezidents Vladimirs Putins ceturtdien, 16. oktobrī, ieradīsies vizītē Belgradā. Tur viņš piedalīsies pasākumos par godu 70. gadadienai, kopš Serbijas galvaspilsēta Otrajā pasaules karā tika atbrīvota no vācu iebrucējiem.

Serbija gatavojas V. Putinu sagaidīt kā varoni ar militāru parādi, kāda Belgradā nav pieredzēta vairāk nekā 40 gadu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Daži eksperti gan ir kritiski noskaņoti par Serbijas politiķu centieniem izpatikt V. Putinam. Kremļa saimnieka vizīte notiek laikā, kad Serbija nonākusi izvēles priekšā starp diviem pasaules mērogā nozīmīgiem spēlētājiem – Eiropas Savienību un Krieviju.

Belgradā, tāpat kā citviet valstī, ir gan V. Putina pretinieki, gan atbalstītāji. Daudzi serbi vēlas valsts dalību Eiropas Savienībā, taču jūt emocionālu un kulturālu saikni ar Krieviju.

Pirms vizītes Serbijā V. Putins izteicies, ka nacisma izpausmes kļuvušas par ikdienišķu lietu Latvijā un pārējās Baltijas valstīs un Krievija nepieļaus fašisma heroizēšanu.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl